Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

bakg

  ART / Watercolor paintings & Drawings / Mixed media 14246003



*

nr 1424 6003


Veronica Sofie

(f. 1985), Sverige


Veronica Sofie (b. 1985), Sweden. "The box". Signed with monogram. Mixed media, fotoprint på canvas, 40x50cm, outer dimensions including frame: 44x53 cm,


MIXED MEDIA, "The box". Monogramsignerad. Blandteknik, fotoprint på canvas, 40x50cm, yttermått inklusive ram: 44x53 cm


Veronica Sofie Jakobsson, Swedish painter born 1985.

Droit De Suite

Yes

Estimate:

700

Sold:

SEK 300

Auction date:

Monday October 11 2021
at 18:34:34


  • Bid history
Time Bidder Bid
9/10 11:19:23 1      Vinnande bud



  • Artist/Designer

Veronica Sofie

Veronica Sofie Jakobsson, Swedish painter born 1985.

Read more about Veronica Sofie
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik fotoprint på canvas kvinnlig konstnär kvinnliga konstnärer svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg veronica sofie




Ladda ner broschyr